Zwierzęta do adopcji

Kotek ma około 3 m-ce i szuka osoby która poświęci mu trochę czasu.

GROSZEK

Groszek to super piesek któremu do pełni szczęścia brakuje tylko kochającego domku.Piesek jest radosnym ,kochającym ludzi czworonogiem.Został poddany wszystkim niezbędnym zabiegom weterynaryjnym(szczepienia,kastracja) i jest gotowy na nowa rodzinę. Groszek obecnie mieszka z innymi pieskami ma kontakt również z kotami,lubi małe dzieci. Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie 507658532.

MASIO-50KG WAGI I WIELKIE SERCE SZUKA DOMU


Dorodny samiec z duszą dziecka szuka domu od zaraz. Masio jest wykastrowany,zaczipowany i zaszczepiony. Pięknie chodzi na smyczy,uwielbia spacery. Chłopak jest zdecydowanie jedynakiem. Oferujemy pomoc w transporcie na terenie całego kraju,Wszystkie pozostałe informacje pod numerem telefonu 50765853

LISEK


Szukamy dobrego delikatnego człowieka który pokocha cudownego Liseczka. Piesek ma około 5 lat jest delikatnego usposobienia i budowy. Pięknie chodzi na smyczy. Piesek został zaszczepiony,zaczipowany i wykastrowany. Oferujemy pomoc w transporcie na terenie całego kraju. Wszystkie informacje pod numerem telefonu 507658532 telefon czynny non stop.

POKER


Poker to młody chłopak który ma bardzo aktywna naturę. Gen husky daje czasami znać o sobie i piesio łapie wiatr w "łapy". Dlatego szukamy dla niego domu aktywnego który będzie spędzał z nim czas jeżdżąc na rowerze lub na bieganiu. Chłopak nie lubi się nudzić. Pięknie chodzi na smyczy. Został wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Wszystkie pytania prosimy kierować telefonicznie pod numer z ogłoszenia Dorota 507658532.

AMOR


Amor to przecudny piesek który totalnie nie ma szczęścia. Wszystkie inne pieski dawno w domu a on nadal czeka marzy każdego dnia o swoim własnym domku. Amorek to radosny około 3 letni chłopak. Pięknie chodzi na smyczy i wraca na zawołanie .Nie lubi innych zwierząt i powinien być jedynakiem. Piesek został zaszczepiony i wykastrowany. Szukamy domu bez małych dzieci. Oferujemy transport na terenie całego kraju. Telefon czynny non stop 507658532 Dorota/Hann.
CZAPI


Czapi to młody piesek który niestety już poznał smak ulicy.
Chłopak jest młodym radosnym dzieciakiem który zapominał ludziom to ze go zawiedli.
Biegnie do człowieka pełen radości dopominając się o pieszczoty. Piesek jest zaszczepiony i wykastrowany. Dla naszego pieseczka oferujemy transport na terenie całej Polski. Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie  Dorota 507658532.


AMOR

Amor to wspaniały piesek znaleziony z 2 innymi suczkami i 9 szczeniętami. Piesek wylizywał małe niczym matka, widok był niesamowity. Amor to śliczny lekko puchaty pieseczek, najlepiej by trafił do domku bez dzieci i innych zwierzaków. Mile widziane podwórko. Został już zaszczepiony i zaczipowany. Wszelkie bliższe informacje pod numerem telefonu, telefon czynny non stop. Oferujemy transport na terenie całego kraju. Zapraszam również na Nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/hanna.leszek,  tel. 507-658-532 Hanna.


Piorun

Piorun to kilkuletni piesek, który przez kilka tygodni błąkał się ulicami Ząbek. Piesek wydawał się dziki, ale po jego złapaniu i poznaniu okazało się, że jest maksymalnym słodziakiem. Obecnie Piorun pięknie chodzi na smyczy, reaguje na zawołanie. Przeszedł wszystkie niezbędne zabiegi weterynaryjne, posiada książeczkę zdrowia i jest gotowy na nową kochającą rodzinę. Wszelkie informacje: Hanna 507-658-532.STEFAN

Stefan został znaleziony na terenie Ząbek. Pomimo ogłoszeń nie odnalazł się właściciel, tak więc szukamy nowego domku. Pieseczek jest idealny dla rodziny, pogodny, lubiący zabawę, nie przejawiający agresji. Ma jednak jedną wadę, której trzeba być świadomym przy jego adopcji. Jest typowym przykładem ADHD, tak więc szukam domku aktywnego, chętnie z dziećmi :)

Wszelkie informacje telefonicznie: Hanna 507-658-532.


BLONDI

BLONDI SZUKA DOMECZKU !!!

Młoda, sympatyczna, biszkoptowa sunia szuka domeczku. Dziewczynka jest delikatna, pięknie zachowuje się w stosunku do dzieci. Panienka została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Pomagamy w transporcie Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie: 507-658-532.


LILI

LILI POTRZEBUJE MĄDREGO, DOŚWIADCZONEGO DOMKU!!!

Lili to sunia, która została zabrana ze strasznych warunków. Była na łańcuchu, który miał zaledwie metr. Suczka była wygłodzona, brudna i przerażona. Obecnie sunia już jest odkarmiona, wysterylizowana, zaczipowana oraz zaszczepiona. brakuje jej tylko śmiałości do człowieka. Szukamy mądrego domku gdzie Lili będzie mogła powoli zaufać człowiekowi. Wszelkie informacje na temat Lili pod numerem telefonu:

507658532 Dorota.


DWA SZCZENIAKI DO ADOPCJI

DWA SZCZENIAKI DO ADOPCJI

Szukamy domków dla szczeniaków ze zdjęć. Obaj to panowie, zostali odrobaczeni, zaszczepieni i mogą lecieć do nowych domków. Chłopaki mają około 3-4 miesięcy. Wszystkie informacje pod numerem: 507 658 532. Oferujemy transport.


CZESIO

10-LETNI CZESIO SZUKA RODZINY

Czesio to starszy piesek, który został zabrany z ciemnej wiejskiej komórki gdzie był karmiony czerstwym chlebem i breją nazywaną jadzeniem. Piesek został przez nas doprowadzony do ładu i obecnie szuka domku. Czesio został nauczony chodzenia na smyczy i zasad funkcjonowania z innymi pieskami. Wszelkie pytania w sprawie Czesia: Dorota 507 658 532.


SONIA

SONIA SZUKA DOMKU.

Sonia to nieśmiała sunia w typie owczarka niemieckiego w wieku około 3 lat. Sunia została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Sonia szuka domku, który zrozumie jej nieśmiałą naturę. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 507 658 532 Dorota.