XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami!
21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej.
Było sportowo, radośnie i bardzo emocjonująco! Młodzi zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności, odwagę, zaangażowanie oraz ogromną pasję do akrobatyki. Nie zabrakło pięknych występów, zasłużonych medali, dyplomów i głośnych braw od publiczności.
Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, trenerom, rodzicom oraz organizatorom z Klubu Sportowego Kensei. Dziękujemy za tworzenie przestrzeni, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje sportowe talenty w naszym mieście.
Brawo Kensei! Brawo młodzi sportowcy!