Przejdź do górnego menu Przejdź do lewego menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych Przejdź do podstrony deklaracja dostępności

XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami!




XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami!

21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej.

Było sportowo, radośnie i bardzo emocjonująco! Młodzi zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności, odwagę, zaangażowanie oraz ogromną pasję do akrobatyki. Nie zabrakło pięknych występów, zasłużonych medali, dyplomów i głośnych braw od publiczności. 



Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom, trenerom, rodzicom oraz organizatorom z Klubu Sportowego Kensei. Dziękujemy za tworzenie przestrzeni, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje sportowe talenty w naszym mieście. 

Brawo Kensei! Brawo młodzi sportowcy!