Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk Burmistrz blisko ludzi z Wotum Zaufania i Absolutorium. Podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium.
To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną ocenę działań podejmowanych przez Burmistrza oraz sposobu realizacji zadań i budżetu miasta w minionym roku.
Wotum Zaufania jest potwierdzeniem, że kierunek rozwoju miasta oraz podejmowane decyzje zyskały akceptację Rady.
Absolutorium natomiast oznacza pozytywną ocenę z wykonania budżetu miasta.
Dzisiejsza decyzja to potwierdzenie dobrej, odpowiedzialnej i konsekwentnej pracy na rzecz mieszkańców Ząbek oraz dalszego rozwoju naszego miasta.