Zwierzęta do adopcji


AMOR

Amor to wspaniały piesek znaleziony z 2 innymi suczkami i 9 szczeniętami. Piesek wylizywał małe niczym matka, widok był niesamowity. Amor to śliczny lekko puchaty pieseczek, najlepiej by trafił do domku bez dzieci i innych zwierzaków. Mile widziane podwórko. Został już zaszczepiony i zaczipowany. Wszelkie bliższe informacje pod numerem telefonu, telefon czynny non stop. Oferujemy transport na terenie całego kraju. Zapraszam również na Nasz profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/hanna.leszek,  tel. 507-658-532 Hanna.


Piorun

Piorun to kilkuletni piesek, który przez kilka tygodni błąkał się ulicami Ząbek. Piesek wydawał się dziki, ale po jego złapaniu i poznaniu okazało się, że jest maksymalnym słodziakiem. Obecnie Piorun pięknie chodzi na smyczy, reaguje na zawołanie. Przeszedł wszystkie niezbędne zabiegi weterynaryjne, posiada książeczkę zdrowia i jest gotowy na nową kochającą rodzinę. Wszelkie informacje: Hanna 507-658-532.STEFAN

Stefan został znaleziony na terenie Ząbek. Pomimo ogłoszeń nie odnalazł się właściciel, tak więc szukamy nowego domku. Pieseczek jest idealny dla rodziny, pogodny, lubiący zabawę, nie przejawiający agresji. Ma jednak jedną wadę, której trzeba być świadomym przy jego adopcji. Jest typowym przykładem ADHD, tak więc szukam domku aktywnego, chętnie z dziećmi :)

Wszelkie informacje telefonicznie: Hanna 507-658-532.


BLONDI

BLONDI SZUKA DOMECZKU !!!

Młoda, sympatyczna, biszkoptowa sunia szuka domeczku. Dziewczynka jest delikatna, pięknie zachowuje się w stosunku do dzieci. Panienka została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Pomagamy w transporcie Wszelkie pytania proszę kierować telefonicznie: 507-658-532.


LILI

LILI POTRZEBUJE MĄDREGO, DOŚWIADCZONEGO DOMKU!!!

Lili to sunia, która została zabrana ze strasznych warunków. Była na łańcuchu, który miał zaledwie metr. Suczka była wygłodzona, brudna i przerażona. Obecnie sunia już jest odkarmiona, wysterylizowana, zaczipowana oraz zaszczepiona. brakuje jej tylko śmiałości do człowieka. Szukamy mądrego domku gdzie Lili będzie mogła powoli zaufać człowiekowi. Wszelkie informacje na temat Lili pod numerem telefonu:

507658532 Dorota.


DWA SZCZENIAKI DO ADOPCJI

DWA SZCZENIAKI DO ADOPCJI

Szukamy domków dla szczeniaków ze zdjęć. Obaj to panowie, zostali odrobaczeni, zaszczepieni i mogą lecieć do nowych domków. Chłopaki mają około 3-4 miesięcy. Wszystkie informacje pod numerem: 507 658 532. Oferujemy transport.


CZESIO

10-LETNI CZESIO SZUKA RODZINY

Czesio to starszy piesek, który został zabrany z ciemnej wiejskiej komórki gdzie był karmiony czerstwym chlebem i breją nazywaną jadzeniem. Piesek został przez nas doprowadzony do ładu i obecnie szuka domku. Czesio został nauczony chodzenia na smyczy i zasad funkcjonowania z innymi pieskami. Wszelkie pytania w sprawie Czesia: Dorota 507 658 532.


SONIA

SONIA SZUKA DOMKU.

Sonia to nieśmiała sunia w typie owczarka niemieckiego w wieku około 3 lat. Sunia została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Sonia szuka domku, który zrozumie jej nieśmiałą naturę. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 507 658 532 Dorota.