Zniżka za dowód!

Miło jest mi Państwa poinformować, że Miasto Ząbki uruchamia akcję promującą "zniżka za dowód". Przedsięwzięcie polega na promowaniu lokalnej przedsiębiorczości oraz zachęcaniu mieszkańców do meldowania się w Naszym Mieście. Każda firma, która zgłosi swój akces i zadeklaruje udzielenie zniżki dla klientów, którzy są zameldowani w Ząbkach, będzie promowana przez Miasto. Natomiast mieszkańcy otrzymają zniżki od 5% do 20% na świadczone produkty i usługi.

Systematycznie (np. w co drugim numerze), w gazecie "Co Słychać" będzie drukowana lista firm biorących udział w akcji. Publikowana informacja o firmie obejmie: nazwę, skrótową informację o profilu działalności, dane kontaktowe oraz wysokość udzielanej zniżki. Pierwszą firmą, która deklaruje zniżki w wysokości 7% dla zameldowanych mieszkańców jest szkoła języków obcych "SUKCES" (www.sukces-szkola.pl). Dziękuje Pani Oli Ławeczko za zainspirowanie tym pomysłem i pierwszą deklarację udzielania zniżek.

Warto nadmienić, że każda osoba meldująca się w Naszym Mieście, otrzyma listę przedsiębiorstw udzielających "zniżki za dowód".

Przedsiębiorców chętnych do włączenia się do akcji promocyjnej, proszę o składanie swojego akcesu elektronicznie pod adres: promocja@zabki.pl. Sugerujemy udzielenie jednej z pięciu wysokości udzielanych zniżek: 5%, 7%, 10%, 15%, 20%. Lista zadeklarowanych firm będzie drukowana w gazecie od czerwca br.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Miasta Ząbki
Robert Perkowski

Lista firm biorących udział w akcji "Zniżka na dowód"

Lista aktualności