Lato w Mieście 2023. Informacje.

/velacms/solutions/zabki/content/pages/strona-glowna/aktualnosci/aktualnosci/2023-04/lato-w-miescie-2023-informacje/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

W związku ze zbliżającą się akcją "Lato w Mieście 2023", prezentujemy terminy i adresy placówek, które będą prowadziły ww. akcję.Pierwszeństwo mają dzieci, których rodzice są mieszkańcami Miasta Ząbki i rozliczają się w Urzędzie Skarbowym w Wołominie .

Dokumentem potwierdzającym spełnianie ww. warunków jest karta „Jestem z Ząbek” . W przypadku braku dokumentu, zachęcamy Państwa do składania wniosków o wydanie Karty Mieszkańca. Wniosek o wydanie Karty Mieszkańca „Jestem z Ząbek” można złożyć poprzez stronę internetową jestemzzabek.pl, osobiście w Urzędzie Miasta, przy ul. Wojska Polskiego 10, wejście C vis-a-vis budynku straży miejskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej.


Rodzice, którzy nie spełniają powyższych warunków mogą zapisać dziecko na akcje „Lato w mieście” pod warunkiem wolnych miejsc i jednocześnie ponoszą pełną odpłatność za prowadzone zajęcia .


Informacje dotyczące zajęć prowadzonych w poszczególnych dniach akcji ,,Lato w mieście 2023", odpłatności oraz zapisu uczestników będą zamieszczane na stronach internetowych poszczególnych placówek.