Zniżka za dowód

/velacms/solutions/zabki/content/pages/strona-glowna/aktualnosci/aktualnosci/2019-1/znizka-za-dowod/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

Przedsięwzięcie polega na promowaniu lokalnej przedsiębiorczości oraz zachęcaniu mieszkańców do meldowania się w Naszym Mieście. Każda firma, która zgłosi swój akces i zadeklaruje udzielenie zniżki dla klientów, którzy są zameldowani w Ząbkach, będzie promowana przez Miasto. Natomiast mieszkańcy otrzymają zniżki od 5% do 20% na świadczone produkty i usługi.

W gazecie "Co Słychać ?" będzie drukowana lista firm biorących udział w akcji. Publikowana informacja o firmie obejmie: nazwę, skrótową informację o profilu działalności, dane kontaktowe oraz wysokość udzielanej zniżki. Pierwszą firmą, która zadeklarowała zniżki w wysokości 7% dla zameldowanych mieszkańców była szkoła języków obcych "SUKCES" (www.sukces-szkola.pl).

Przedsiębiorców chętnych do włączenia się do akcji promocyjnej, prosimy o składanie swojego akcesu w Biurze Promocji, Kultury, Sportu i Zdrowia. Sugerujemy udzielenie jednej z pięciu wysokości udzielanych zniżek: 5%, 7%, 10%, 15%, 20%. 

Lista firm

Zgłoszenie