Kto zostanie Ambasadorem Ząbek 2018?

/velacms/solutions/zabki/content/pages/aktualnosci/aktualnosci/2019-1/kto-zostanie-ambasadorem-zabek-2018/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

16 lutego br. w hotelu MANSOR odbędzie się III Bal Charytatywny pod patronatem burmistrza Ząbek Małgorzaty Zyśk. Przewidziane są różne atrakcje oraz licytacje. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na ząbkowskie świetlice środowiskowe. Podczas balu wzorem lat ubiegłych, również w tym roku, pragniemy uhonorować firmy i instytucje aktywnie działające na terenie naszego  miasta, cieszące się uznaniem i rozpoznawalnością.

W związku z tym prosimy Państwa o wskazanie firm lub instytucji wraz z krótkim uzasadnieniem, zgodnie z następującymi kryteriami:

Firma/ instytucja której aktywność znacząco wpływa na rozwój miasta i poprawę standardu życia mieszkańców, angażująca się w życie lokalne i promująca pozytywne wzorce, wspierająca lokalne wydarzenia, która w czynny sposób angażuje się w działalność charytatywną.

Wskazane przez Państwa propozycje firm lub instytucji prosimy przesłać na adres joanna.wysocka@zabki.pl do 28 stycznia 2019 roku. Podane przez Państwa propozycje zostaną poddane ocenie Kapituły, a zwycięzcy podczas III Balu Charytatywnego otrzymają statuetki.

Prosimy także, aby dać szansę innym i nie wskazywać firm, które w latach ubiegłych zdobyły zaszczytny tytuł Ambasadora Ząbek. Przypomnijmy, że Ambasadorami Ząbek w 2016 i 2017 zostali:

- Firma Gór-Pis,

- Księgarnia Orla,

- Grupa DSF,

- Firma Maximus,

- Nadleśnictwo Drewnica,

- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach sp. z o.o.,

- Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach,

- Dozbud Sp. z o.o.