Zamknięcie ul. Szwoleżerów (na odcinku Piłsudskiego-Zieleniecka) od środy 02.06

/velacms/solutions/zabki/content/pages/aktualnosci/aktualnosci/2001-05/zamkniecie-ul-szwolezerow-na-odcinku-pilsudskiego-zieleniecka-od-srody-02-06/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

Firma FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp.K realizująca na zlecenie Miasta Ząbki przebudowę ulicy Szwoleżerów na odc. od ul. Piłsudskiego do ul. Zielenieckiej poinformowała o rozpoczęciu kolejnego etapu przebudowy ul. Szwoleżerów. W dniu 02.06.2021 r. (środa) zostanie wprowadzona czasowa organizacji ruchu w ul. Szwoleżerów w Ząbkach. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Szwoleżerów od ul. Piłsudskiego do ul.Zielenieckiej. Możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji oraz przejazd służb miejskich.  Zmiana wprowadzana od 2 czerwca nie wpłynie na zmiany tras komunikacji miejskiej. 

Osoby jeżdżące dotychczas ul. Szwoleżerów (tranzytem w stosunku do tego obszaru) powinny skorzystać z zalecanych objazdów ulicami ks. Skorupki, Piłsudskiego lub ul. Sosnową, Kosynierów i Maczka.

Dojazd do ul. Szkolnej będzie możliwy ul. Kwiatową tylko od strony skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ul. ks. Skorupki, ul. Harcerską oraz ul. Westerplatte. Wyjazd z ul. Szkolnej będzie możliwy tylko w kierunku ul. ks. Skorupki.

Budowa kolektora deszczowego w ul. Szwoleżerów stworzy możliwość odprowadzenia z ulic wód opadowych z tego obszaru co pozwoli na rozpoczęcie prac przygotowawczych i projektowych do przebudowy oraz remontów ulic poprzecznych.

Wprowadzana organizacja ruchu pozwoli na intensyfikację prac na tym odcinku ul. Szwoleżerów. 

Planowany termin zakończenia robót nastąpi w terminie do dnia 29.10.2021 r.

Inwestycję prowadzi i nadzoruje Referat Inwestycji UM Ząbki.


Pliki do pobrania