WOŚP ? TAK !!!

/velacms/solutions/zabki/content/pages/aktualnosci/aktualnosci/2019-1/wosp-tak/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

Masz Wielkie Serce i chcesz się nim podzielić, być częścią Wielkiej, Orkiestrującej rodziny?

Świetnie!!!!

Sztab WOŚP Ząbki serdecznie zaprasza na 27. Finał WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA już 13 stycznia 2019 roku - STARTUJEMY o godzinie 12:00 na terenie Klubu Tenisowego Rakietą Ząbki!!!

Koncerty, gry i zabawy dla dzieci, pokazy ratownictwa, ekscytujące licytacje niezwykle cennych przedmiotów, a wszystko urozmaicone pysznym jedzeniem prosto z Food Trucków.

Zainteresowany? Zainteresowana?

Super!!! Polub stronę Sztab WOŚP Ząbki żeby być na bieżąco i weź udział w 27. Finale WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA!!!

Każdego dnia udostępniamy garść szczegółów co na Was czeka podczas 27. Finału WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA już 13 stycznia 2019 roku w Klubie Tenisowym Rakietą Ząbki. Jesteś z Miasta Ząbki? Super!!!!
Nie jesteś z Miasta Ząbki? A jaki to problem - w dniu 13 stycznia 2019 roku podczas 27. Finału WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA czekamy na każdego!!!

Zabierz swoją rodzinę i przyjaciół i widzimy się już niebawem!!! Nie ważne skąd jesteś, nie ważne ile masz lat, ważne, że masz Wielkie Serce!!! Przyjdź i je pokaż, a my na koniec 27. Finału WOŚP w Ząbkach- 5-lecie Sztabu GRAMY BEZ FOCHA poinformujemy o tym cały świat i wyślemy Światełko Do Nieba - niesamowitym pokazem sztucznych ogni pokażemy, że razem będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej!!!

SIEMA!!!

LINK: https://www.facebook.com/events/2296864053878147/
Harmonogram
plakat


--

Piotr Brześkiewicz
Szef Sztabu WOŚP Ząbki