Druki pitów oraz informacje o ich wypełnianiu w Urzędzie Skarbowym

Obraz domyślny

Naczelnik Urzędu Skarbowego w odpowiedzi na pismo do Burmistrza Miasta Ząbki informuje, że nie jest planowane utworzenie dodatkowych punktów obsługi podatników i przyjmowania zeznań w Urzędzie Miasta Ząbki.

Z dniem 15 lutego zostanie udostępniona podatnikom nowa usługa „Twój e-PIT”. W ramach tej usługi Krajowa Administracja Skarbowa przygotuje dla podatników w wersji elektronicznej zeznania PIT-37 i PIT-38, które zostaną udostępnione podatnikom w serwisie podatki.gov.pl .

Dostępne są także dotychczasowe formy składania zeznań podatkowych, czyli formularze interaktywne oraz aplikacja e-Deklaracje.

Wątpliwości w zakresie podatków i zeznań podatkowych będzie można omówić z pracownikami Urzędu Skarbowego w Wołominie. Tam też zostało uruchomione stanowisko komputerowe umożliwiające wysłanie zeznania drogą elektroniczną. Funkcjonują także punkty informacyjne w sprawach rozliczenie rocznego. Pod nr telefonu 22 787 75 82 wewn. 115, 118,120 podatnicy mogą uzyskać wszelkie informacje w tym zakresie.

zobacz więcej informacji