Stadion w Zabkach z nową nazwą

Obraz domyślny

Stadion miejski zmienia nazwę i będzie się nazywał „Dozbud Arena”. Umowa została podpisana w dniu 6 grudnia br. na cztery lata, z możliwością przedłużenia.


Nowy dzierżawca firma „Dozbud” Sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkach to firma deweloperska, działająca na rynku budowlanym od 26 lat. Specjalizująca się w projektowaniu, budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych i wielorodzinnych wraz z infrastrukturą zapewniającą pełną funkcjonalność osiedli. Dozbud jest firmą wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą za wysoką jakość realizowanych usług m.in. I miejscem w kategorii Usługi Deweloperskie w konkursie MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz posiadanymi certyfikatami – EUROPEJSKI CERTYFIKAT GWARANCJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i EUROPEJSKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA nadanymi przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji.


W ramach umowy dzierżawca nabywa prawa do nazwy trybuny głównej na stadionie Miejskim w Ząbkach wraz z dzierżawą powierzchni reklamowych na stadionie ( od strony boiska – 1,46 x 106,3 = 155,20m2, od strony basenu – 2,95 x 107,0 = 315,65 m2). Strony ustaliły czynsz za okres jednego sezonu piłkarskiego w następującej wysokości:

    1. w przypadku, gdy drużyna piłkarska (obecnie „Dolcan Ząbki”) gra w IV lidze – 30 000,00 zł netto,
    2. w przypadku, gdy drużyna piłkarska (obecnie „Dolcan Ząbki”) gra w III lidze – 40 000,00 zł netto,
    3. w przypadku, gdy drużyna piłkarska (obecnie „Dolcan Ząbki”) gra w II lidze – 50 000,00 zł netto,
    4. w przypadku, gdy drużyna piłkarska  (obecnie „Dolcan Ząbki”) gra w I lidze – 60 000,00 zł netto.


Umowa z firmą Dozbud Sp. z o.o. stwarza dla Klubu nowe możliwości rozwoju z obiecującą perspektywą na przyszłość. Ciężka praca trenerów i zawodników przy wsparciu sponsorów daje możliwość osiągnięcia sportowych sukcesów, a kibicom przysporzy niezapomnianych wrażeń i sportowych emocji . Zależy nam na budowaniu silnej drużyny. Aby zrealizować ten cel konieczna jest współpraca z silnymi partnerami tj. Dozbud.