Ząbkowskie Pożegnanie Lata z Disco Polo

/velacms/solutions/zabki/content/pages/aktualnosci/aktualnosci/2017-09/zabkowskie-pozegnanie-lata-z-disco-polo/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

Sobota, 9 września br., była w Ząbkach dniem pełnym atrakcji. Mieszkańcy miasta mieli możliwość uczestniczyć w dwóch przygotowanych z ogromnym rozmachem przez firmę Maximus Events wydarzeniach - Show Motoryzacyjnym i drugiej edycji Pożegnania Lata z Disco Polo. Obie imprezy objął patronatem Robert Perkowski, burmistrz Miasta Ząbki.

Ten wyjątkowy, pełen wrażeń, dzień rozpoczęło o godzinie12:30 Show Motoryzacyjne. Po raz pierwszy mieszkańcy naszego miasta mogli zobaczyć drift samochodowy i taxi drift w wykonaniu drużyny ARAS Drift Team. Niezwykle interesujące i zarazem bardzo widowiskowe okazały się także pozostałe punkty programu - zaprezentowany przez Ernesta Komorowskiego freestyle motocyklowy oraz pokaz stuntu motocyklowego, jednej z najbardziej ekstremalnych dyscyplin sportów motorowych..

Dużą popularnością i zainteresowaniem wśród uczestników Show Motoryzacyjnego cieszyła się oferta takich firm jak Toyota – Marki czy Toyota Żerań a także Krotoski Cichy Warszawa VW oraz Zino i Fair Play.

Pomimo, że ząbkowskie Show Motoryzacyjne trwało do samego wieczora, to już o godzinie 15:30 rozpoczęła się druga z sobotnich imprez - Pożegnanie Lata z Disco Polo Ząbki 2017. Na scenie nie mogło zabraknąć Zenona Martyniuka, wokalisty zespołu Akcent i zarazem „Króla Disco Polo”, który zaśpiewał swoje największe przeboje. Doskonały kontakt artysty z fanami, skutkował tym, że piosenkę „Przez Twe oczy zielone” nucili niemal wszyscy.

Przed ząbkowską publicznością wystąpili również Bobi, Mario Bischin, Ellixir, Maczo, Iness, Dagmara. Koncert prowadzili Edyta Folwarska, prezenterka Polo TV oraz Przemek Łazarz z zespołu Ellixir.

Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby każdy, kto zdecydował się wziąć udział w eventach miło spędził czas. Specjalnie dla zgłodniałych po pełnym wrażeń dniu zorganizowano Strefę Food Trucków, gdzie można było zregenerować siły.

Wypełniony po brzegi ząbkowski stadion i doskonałe nastroje uczestników zarówno Show Motoryzacyjnego, jak i trwającego do późnych godzin Pożegnania Lata z Disco Polo świadczą o tym, że takie wydarzenia są w naszym mieście potrzebne.

Tym razem nie chodziło jednak wyłącznie o dobrą zabawę. Ząbkowskie imprezy miały jeszcze jeden, bardzo szczytny cel. Podczas obu wydarzeń prowadzona byłą zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka, chorego na mózgowe porażenie dziecięce ucznia jednej z miejscowych szkół. Ambasadorem chłopca był Jan Błachowicz, zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi półciężkiej i boksu tajskiego, utytułowany grappler, obecnie związany z Ultimate Fighting Championship (UFC).


Relacja: Aleksandra Olczyk
Życie Powiatu na Mazowszu

https://www.facebook.com/Zabkimiasto/photos/pcb.10...