Dzień Kobiet w Ząbkach- relacja

/velacms/solutions/zabki/content/pages/aktualnosci/aktualnosci/2017-03/dzien-kobiet-relacja/_widgets/tresc-podstrony/_widgets/zdjecie

Ząbkowski Dzień Kobiet w Publicznym Przedszkolu nr 3 „Skrzat" odbył się w sobotę 11 marca 2017 roku. Wydarzenie organizowane było przez Towarzystwo Przyjaciół Ząbek pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.

Impreza opierała się na pouczających i motywujących wykładach i warsztatach dedykowanych kobietom. Odbywały się m.in. dyskusje na temat zdrowego odżywiania, efektywnych treningów, braffitingu, podróży oraz relacji damsko-męskich. Oprócz tego prowadzone były zajęcia sportowe takie jak: zumba i zdrowy kręgosłup. Nasi goście mogli także obejrzeć pokazy samoobrony i wykonywania makijażu, a także wziąć udział w warsztatach z ratownictwa medycznego. Oprócz interesujących zajęć na scenie, Panie mogły zbadać skład swojego ciała, zmierzyć poziom kolagenu w organizmie i skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Ponadto mieszkanki miasta Ząbki mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie, który gościł przy przedszkolu.

Była to wyjątkowa sobota, z której każdy mógł wynieść coś wartościowego dla siebie. Spotkanie tylu inspirujących kobiet w jednym miejscu było niezwykłym przeżyciem i sporą dawką wiedzy oraz motywacji do działania. Bardzo dziękujemy wszystkim Paniom, które uczestniczyły w naszym wydarzeniu, Publicznemu Przedszkolu nr 3 w Ząbkach „Skrzat” za gościnę oraz partnerom: Naturhouse, FitPlace, Monika Wakulińska Atelier, Anna Mudant, SistersCrown, Salon Braffitingu Kusicielka, Stowarzyszenie Pro, TwójRatownik.pl, przedstawicielom firmy Colway, Filipińskie Sztuki Walki, dzięki którym mogliśmy wspólnie zorganizować Dzień Kobiet w Ząbkach.


Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ząbek